Komplet do nauki w klasie czwartej

Klasa czwarta to już początek poważnej nauki. Koniec już nauczania początkowego. Teraz następuje coś zupełnie innego. W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że uczniowie za swoje dokonania będą otrzymywali już najprawdziwsze oceny. Do poszczególnych przedmiotów, przewidziane są komplety – podręcznik i ćwiczenia. W tym również, jeżeli chodzi o przyrodę. Oto podręcznik do przyrody klasa 4 i dopasowane ćwiczenia, które spotkać można w wielu szkołach podstawowych.

Tajemnice przyrody. Podręcznik do przyrody dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Nowa Era zadbała o to, aby uczniowie mogli poznać tajemnicę przyrody w bardzo przystępny sposób. Materiał opracowany jest zgodnie z obowiązującą podstawą programową. Nowa edycja podręcznika obowiązuje do 2022 roku. Autorami tej książki są: Maria Marko-Worłowska. Feliks Szlajfer, Joanna Stawarz. Jednym z zadań tego podręcznika jest nie tylko przekazanie odpowiedniej wiedzy, ale również rozwijanie wyobraźni u młodych uczniów. Co więcej – dzięki poznanym zagadnieniom młodzi uczniowie odczują chęć na samodzielne odkrywanie tajemnic, jakie związane są ze światem przyrody. W środku znaleźć można dodatkowe testy, które mogą się okazać niezwykle interesujące, jeżeli chodzi o uczniów, chcących samodzielnie poszerzać swoją wiedzę.

Tajemnice przyrody. Zeszyt ćwiczeń do przyrody dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Skoro wiedza została już przekazana, to czas na to, aby ją teraz utrwalić. Najlepiej zrobić to z zeszytem ćwiczeń, który jest kompatybilny z podręcznikiem. Oto on, który opracowany został na podstawie materiałów, jakie znajdują się w książce. Autorami zeszytu ćwiczeń są: Jolanta Golanko, Urszula Moździerz, Joanna Stawarz, Iwona Wróbel. Zadania są na różnym poziomie, dzięki czemu nawet uczniowie ze słabszymi umiejętnościami będą w stanie sobie z tym poradzić. W zeszycie znaleźć można różne kody dostępu do materiałów, jakie znaleźć można online. Wzbudzają one ogromną ciekawość wśród wielu uczniów.